Решить цепочку: P - > P2O5 - > H2PO4 - > Na3PO4 - > Ag3PO4

+4
Ответы (2)
  1. 18 января, 16:07
    0
    1) 4p+5o2 = 2p2o5

    2) p2o5+3h2o=2h3po4

    3) h3po4+3naoh = na3po4 + 3h2o

    4) na3po4 + 3agno3 = ag3po4 + 3nano2
  2. 18 января, 16:58
    0
    1) 4P+5O2=2P2O5

    2) P2O5+3H2O=2H3PO4 (tam ne H2PO4 a H3PO4)

    3) H3PO4+3NaOH=Na3PO4+3H2O

    4) Na3PO4+3AgCl=Ag3PO4+3NaCl