Ba (OH) 2+HCE = Al (OH) 3+HNO3 = LiOH+H2SO4 = Zn (OH) 2+H3PO4=

+4
Ответы (1)
  1. 26 января, 19:14
    0
    Ba (OH) 2+2HCE=BaCE2+2H2O

    Al (OH) 3+3HNO3=Al (NO3) 3+3H2O

    2LiOH+H2SO4=Li2SO4+2H20

    3Zn (OH) 2+2H3PO4=Zn3 (PO4) 2+6H2O