2,4-диметилпентадиен-2,4

+2
Ответы (2)
  1. 4 июня, 16:10
    0
    C7H12 Его формула

    СH3 - C (вниз СH3) = CH - C (вниз CH3) = CH2

    CH2 = C (вниз CH3) - CH=CH-CH3
  2. 4 июня, 17:09
    0
    H3C-C (CH3) = CH-C (CH3) = CH2