осушествите преврашения:

Na2CO3 →NaCL →Na →NaOH →Na3PO4

+2
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 11:39
    0
    4Na + O2 = 2Na2O

    Na2O+H2O = 2NaOH

    NaOh+HCl=NaCl+H2O

    2NaCl+PbSO4=Na2SO4+PbCl2

    3Na2SO4+Ba3 (PO4) 2=2Na3PO4+3BaSO4