H2SO4 + Na=? H2SO4 + NaO=? H2SO4 + NaOH=? H2SO4 + Na2SO3=? H2SO4 + Na2CO3=?

+4
Ответы (1)
  1. 23 января, 22:27
    0
    H2SO4+2Na=Na2SO4+H2

    H2SO4+2NaOH=Na2SO4+2H2O

    H2SO4+Na2SO3=H2SO3+Na2SO4

    H2SO4+Na2CO3=Na2So4+CO2+H2O

    H2SO4+2NaO=Na2SO4+H2O