Розрахувати молярну масу Н3 ВО3

+2
Ответы (2)
  1. 26 июля, 06:29
    0
    Mr (H3Bo3) = 3*1+11+3*16=62 г/моль.
  2. 26 июля, 08:02
    0
    Mr (H₃BO₃) = 3 · 1 + 11 + 3 · 16 = 62 (г/моль).