Вычислите массу: а) 0.5 моль сероводорода (H2S) б) 4 моль карбоната калия (K2CO3)

+2
Ответы (1)
  1. 8 марта, 13:37
    0
    1. М (H2S) = 18

    n=M/m

    m=M/n

    m=18/0.5 = 36

    2 / та же формула ...

    140/4=35 г