MgCO3 + HNO3 =

NaOH + FeCL3 =

Ba (OH) 2 + HCL =

+3
Ответы (1)
  1. 8 июня, 08:26
    0
    1) MgCO3+2HNO3=Mg (NO3) 2+H2O+CO2

    2) FeCl3+3NaOH=Fe (OH) 3+3NaCl

    3) Ba (OH) 2+2HCl=BaCl2+2H2O