Косылу реакциясынын сызбанускасы

а) H2O⇨

b) MgO+HCl

c) Mg+HCl

d) Na2O+H2O

e) MgCO3

+4
Ответы (1)
  1. 11 ноября, 04:19
    0
    а) 2H2O⇨2 Н2+О2

    b) MgO+2HCl=MgCl2+H2O

    c) Mg+2HCl=MgCl2+H2

    d) Na2O+H2O=2NaOH

    e) MgCO3=MgO+CO2