Дано:mp (H2) = 350 г

ω - (H3PO4) = 18%%г

Найти: (соли) = ?

ω (H2) - ?

+2
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 11:50
    0
    Mсоли=w*mр-ра=350*0,18=63 г

    m (H2O) = 350-63=287 г