цепочка: p-ca3p2-ph3-p2o5-h3po4-na3po4-ca3 (po4) 2-ca--ca (oh) 2-cacl2-caco3-cao-ca (oh) 2-casio3-h2sio3

+1
Ответы (1)
  1. 16 апреля, 06:42
    0
    2P+3Ca = Ca3P2

    Ca3P2 + 6HCl = 3CaCl2 + 2PH3

    2PH3 + O2=P2O5 + 3H2O

    P2O5 + 3H2O = 2H3PO4 (при температуре)

    H3PO4 + 3NaOH = Na3PO4 + 3H2O

    2Na3PO4 + 3CaCl2 = Ca3 (PO4) 2 + 6NaCl

    Ca3 (PO4) 2 + 6KOH = 2K3PO4 + 3Ca (OH) 2

    Ca (OH) 2 + 2HCL = CaCl2 + 2H2O

    CaCl2 + Na2CO3 = CaCO3 + 2NaCl

    CaCO3 = CaO + CO2

    CaO + H2O = Ca (OH) 2

    Ca (OH) 2 + SiO2 = CaSiO3 + H2O

    CaSiO3 + 2HNO3 = Ca (NO3) 2 + H2SiO3 (гель)