Составить формулу вещества 2,3-диметилгептен-1

октадиен-2,3

+1
Ответы (1)
  1. 3 июня, 11:34
    0
    1.) ch2=ch (ch3) - ch (ch3) - ch2-ch2-ch2-ch3.

    2.) ch3-ch=c=ch-ch2-ch2-ch2-ch3