4 cos 90 + 2 cos 180 - ctg 90=?

Cos 0 - cos 180 + sin 90 + tg 180

+2
Ответы (1)
  1. 13 декабря, 14:17
    0
    4cos90+2cos180-ctg90=4*0+2 * (-1) - 0=-2

    cos0-cos180+sin90+tg180=1 - (-1) + 1+0=3