345*345 (567+567) * 5=

+3
Ответы (2)
  1. 15 мая, 19:52
    0
    674871750?

    ...
  2. 15 мая, 22:11
    0
    345*345=119025

    567+567=1134

    119025*1134=134974350

    134974350*5=674871750