M=2 т.

Q=180 Мдж

t1=20°C

t2=150°C

C-?

+2
Ответы (2)
  1. 25 марта, 09:04
    0
    Q=cm (t2-t1) поэтому c=Q:m (t2-t1) = 180000000 Дж: 2000 кг (150-20) = 180000000:260000=692.3 дж|кг*градус
  2. 25 марта, 09:42
    0
    Q=cm (t2-t1)

    c=Q/m (t2-t1)

    c = 180*10^6 / 2 000 * 130 = 692 (Дж/кг*С)