За який час при сили струму 20 мкА через поперечний перериз провидника буде перенесено заряд 50 мКл

+1
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 22:17
    0
    I=q/t

    t=q/I

    t=50*10^-3/20*10^-6=250 (c)