Двигун виконав работу сток azulev предавший при цьому навколишньому середовище килькисть теплоти 300 кДЖ обчислить ккд двигуна

+5
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 07:21
    0
    A=100000 Дж

    Q=300000 Дж

    ККД=A/Q*100% = (100000/300000) * 100%=0,33%