Fа = 40 кН

Vт = 5 м в кубе

p=?

+3
Ответы (1)
  1. 10 мая, 09:49
    0
    Fa=p*Vт

    p=Fa/Vт

    р=40000 н/5 м^3=8000 кг/м^3