0,067 кПа = Па

950 см2 = м^2

0,005 МПа = Па

1,2 гПа = Па

0,32 гПа = Па

0,085 Н/см^2 = Па

26,6 см^2 = м^2

6800 см^2 = м^2

90000 Па = Н/см^2

35,8 Па = кПа

1,56*105 Па = кПа

3 Н/мм^2 = кПа

0,09 Н/см^2 = гПа

0,06 МПа = кПа

15 кПа = гПа

0,087 Н/см^2 = кПа

65 Н/см^2 = МПа

3*105 Па = атм

0,47 атм = Па

0,098 атм = Н/см^2

55,8 см^2 = м^2

0,43 кПа = Па

0,097 МПа = Па

7,3 гПа = Па

500 мм^2 = см^2

0,06 Н/см^2 = Па

898 см2 = м^2

0,092 Н/см^2 = Па

25000 Па = Н/см^2

56890 Па = кПа

3,75*105 Па = кПа

0,5 Н/мм^2 = кПа

0,94 Н/см^2 = гПа

0,75 МПа = кПа

1,4 кПа = гПа

8,7 Н/см^2 = кПа

600 Н/см^2 = МПа

7*104 Па = атм

0,22 атм = Па

0,42 атм = Н/см^2

+5
Ответы (1)
  1. 31 марта, 10:49
    0
    0,067 кПа=67 Па

    950 см2 = 0.095 м^2

    0,005 МПа = 5000 Па

    1,2 гПа = 120 Па

    0,32 гПа = 32 Па

    0,085 Н/см^2 = 8.5*10^-6 Па

    26,6 см^2 = 2.66*10^-3 м^2

    6800 см^2 = 0.68 м^2

    90000 Па = 9 Н/см^2

    35,8 Па = 3.58*10^-2 кПа

    1,56*105 Па = 156 кПа

    3 Н/мм^2 = 3000 кПа

    0,09 Н/см^2 = 9 гПа

    0,06 МПа = 60 кПа

    15 кПа = 150 гПа

    0,087 Н/см^2 = 0.87 кПа

    65 Н/см^2 = 0.65 МПа

    3*105 Па = 3 атм

    0,47 атм = 47000 Па

    0,098 атм = 0.98 Н/см^2

    55,8 см^2 = 5.58*10^-3 м^2

    0,43 кПа = 430 Па

    0,097 МПа = 97000 Па

    7,3 гПа = 730 Па

    500 мм^2 = 5 см^2

    0,06 Н/см^2 = 600 Па

    898 см2 = 8.98*10^-2 м^2

    0,092 Н/см^2 = 920 Па

    25000 Па = 2.5 Н/см^2

    56890 Па = 56.89 кПа

    3,75*105 Па = 375 кПа

    0,5 Н/мм^2 = 500 кПа

    0,94 Н/см^2 = 94 гПа

    0,75 МПа = 750 кПа

    1,4 кПа = 14 гПа

    8,7 Н/см^2 = 87 кПа

    600 Н/см^2 = 6 МПа

    7*104 Па = 0.7 атм

    0,22 атм = 22000 Па

    0,42 атм = 4.2 Н/см^2