Через резистор 1 кОм проходить струм силою 10 мА. Яку напругу прикладено до резистора?

+2
Ответы (1)
  1. 7 июня, 19:15
    0
    Из закона ома

    U = I*R = 10 * 10^ (-3) А * 1000 Om = 10 В