Дано: n=40% Q1=60 Дж Найти Q2-? А-?

+2
Ответы (1)
  1. 25 февраля, 03:05
    +1
    n=Q1-Q2/Q1

    n=40%=0,4

    n*Q1-Q1=-Q2

    0,4*60-60=-Q2

    24-60=-Q2

    Q2=36Dzhoul'

    A=Q1-Q2=60-36=24 Dzhoul'