m=1 т v=10 м/с Найти: Ек-?

+4
Ответы (2)
  1. 18 мая, 22:49
    0
    Ек=mV^2/2

    Ек=1000*100/2=50*10^3=50 кило Дж
  2. 19 мая, 02:10
    0
    Eк=m*v*v/2

    m=1 т=1000 кг

    Eк=1000*10*10/2=50000 Дж = 50 кило Дж.