дано

s = 100 см2

F=50 H

p=?

си

0,01

+2
Ответы (1)
  1. 22 марта, 03:11
    0
    S=100 см2=0,01 м2

    F=50 Н

    p=F/S=50 Н/0,01 м2=5000 Па