Покажи на системе си 300 дм в квадрате, 500 мм в кубе, 0,2 мН

+2
Ответы (1)
  1. 8 августа, 18:38
    0
    1 м. = 100 см.

    1 м^3=100*100*100=1000000 см^3

    значит 100/1000000=0.0001 м^3