1) Жалпы массасы 50 т реактивти ушакты ушкыш Жермен салыстырганда 300 м/с жылдамдыкпен баскарып келеди. Ушактын кинетикалык энергиясы кандай?

1) Жалпы массасы 50 т реактивти ушакты ушкыш Жермен салыстырганда 300 м/с жылдамдыкпен баскарып келеди. Ушактын кинетикалык энергиясы кандай?

2) Массасы 9,0 г ок винтовка унгысынан 800 м/с жылдамдыкпен шыгады. Онын кинетикалык энергиясы кандай?

+2
Ответы (1)
  1. 7 июня, 03:46
    0
    1) E=mv²/2

    m = 50 T = 50 000 кг

    E=50 000*300²/2=2 250 000 000 Дж = 2 250 МДж

    2) E=mv²/2

    m = 9 г = 0,009 кг

    E=0,009*800²/2 = 2 880 Дж = 2,88 кДж