Кинетикалык энергиясы 16 Дж, ал импульси 8 кг*м/с болатын дененин жылдамдыгы мен массасын табындар?

+1
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 12:45
    0
    V=16/8 = 2 Н*м/с

    m=16*2=32