Еки дененин козгалыс тендеуи берилген х1=63-12tжане х2=6,2+4,1t. Денелердин кездесетин уакытын жане кездесетин орнынын координатасын табындар

+3
Ответы (1)
  1. 21 ноября, 18:31
    0
    Х1=х2

    63-12t=6.2+4.1t

    -12t-4.1t=6.2-63

    -16.1t=-56.8

    t=3.5c - кездесетин уакыты

    х1=63-12t

    x1 = 63-12*3.5=21 м - кездесетин орын