Кар устинде турган шангышынын салмагы 780H. Онын ар шангышынын узындыгы 1.95 м, ал ены 6 см. Шангышынын кар бетине тусиретин кысымын табындар.

+3
Ответы (1)
  1. 12 марта, 13:28
    +1
    F = 780H

    h=1.98m

    1=6cm

    P=?

    P=F/S=F / h*1=780/1.98*6=780/11.7=67 Па