Пид час проведення лабораторнои роботи з визгаченням електрозимичного еквтваленту миди учень протягом 20 хв пропускав електричний струм 5 А через розчин мидного купоросу. За час дослиду маса катода > вид 42 до 45,3 г. Яке значення електрозимичного еквтваленту отртмав учень?

+4
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 13:28
    0
    Дано t=20 мину=1200 c m1=42 г m2=45,3 г I=5A k - ?

    по закону Фарадея m=k*I*t

    k=m/I*t=3,3*10^-3/1200*5=0,55*10^-6 кг/Кл