Крапля об*эмом 0,003 м кубычних розтыклася по поверхны води тонкою плывкою та зайняла площу 300 см квадратних. За умови, що товщина плывки дорывнюэ дыаметру молекули масла знайди дыаметр молекули

+4
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 03:21
    0
    Дано V=0,003 см3 S=300 см2 d - ?

    Капля растекается до тех пор пока толщина пятна не будет равна d

    V=d*S

    d=V/S=0,003/300=1*10^-5 см=10^-7 м (для молекулы ответ большой)

    рпроверяете числа к задаче ...