Представте в виде многочленов

а) (m+4n) ^2

b) (1/2-b) (1/2+b)

+1
Ответы (1)
  1. 24 марта, 08:55
    0
    1) (M + 4N) ^2 = M^2 + 8MN + 16N^2

    2) (1/2 - B) * (1/2 + B) = 1/4 - B^2 = 0.25 - B^2