1) выполните умножение

1) (5b+6) (6-5b) 2) (5x+"y в квадрате") ("у в квадрате"-5 х) 3) (-5 х-у) (-5 х+у), 4) ("х в кубе""у в квадрате-1) (1+"х в кубе""у в квадрате")

+1
Ответы (1)
  1. 4 мая, 11:42
    0
    Решение:

    (5b+6) (6-5b) = 36-25b^2

    (5x+y^2) (y^2-5 х) = y^4-25x^2

    (-5 х-у) (-5 х+у) = - (5x+y) (y-5x) = (5x+y) (5x-y) = 25x^2-y^2

    (x^3*у^2-1) (1+x^3y^2) = 1-x^6y^4.