Решать уравнение:

7 - (3.1-0.1 у) = - 0.2 у

+3
Ответы (2)
  1. 24 октября, 03:05
    0
    7 - 3,1 + 0,1y=-0,2

    0,1y=3,1-7-0,2

    y=-41
  2. 24 октября, 03:20
    0
    7-3.1+0.1 у=-0.2 у; 0.1 у+0.2 у=3.1-7; 0.3 у=-3.9; у=-13