Обчислити:

17 х 27,39 - 12 х 27,39 + 17 х 22,61 - 12 х 22,61

+5
Ответы (1)
  1. 5 марта, 16:40
    0
    17*27,39 - 12*27,39 + 17*22,61 - 12*22,61 = 456,63 - 328,68 + 384,37 - 271,32 = 250