Раскройте скобки:

(а+х) ^2=

(2a-1) ^2=

(a^2+3x) ^2=

(2a^3-5b) ^2=

Выполните умножение:

(4 а-5 в) (5 в+4 а) =

Решите:

(а-в) ^2-а (а+в) ^2=

+2
Ответы (2)
  1. 15 апреля, 12:33
    0
    (а+х) ²=a²+2ax+x²

    (2a-1) ²=4a²-4a+1

    (a²+3x) ²=a⁴+6a²x+9x²

    (2a³-5b) ²=4a⁶-20a³b+25b²

    Выполните умножение:

    (4 а-5 в) (5 в+4 а) = 16a²-25b²

    Решите:

    (а-в) ²-а (а+в) ²=a²-2ab+b²-a (a²+2ab+b²) = a²-2ab+b²-a³-2a²b-ab²
  2. 15 апреля, 15:06
    0
    A^2+2ax+x ^2

    4a ^2-4a+1

    a ^4+3a^2x+9x ^2

    4a ^6-10a^3b+25b ^2

    Выполните умножение:

    (4 а-5 в) (5 в+4 а) = 16a^2-25 в^2

    Дальше сама.