Упростите выражение:

(y - 4) (y + 2) - (y - 2) ^2

+4
Ответы (2)
  1. 16 октября, 22:41
    0
    = Y^2 + 2Y - 4Y - 8 - (Y^2 - 4Y + 4) = Y^2 - 2Y - 8 - Y^2 + 4Y - 4 = 2Y - 12
  2. 16 октября, 23:48
    0
    У^2+2 у-4 у-8 - (у^2-4 у+4) = у^2+2 у-4 у-8-у^2+4 у-4=2 у-12=2 (у-6)