Разложить на множители: 216+b^3 - (b-6) (36+6b+b^2) = ?

+5
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 00:45
    0
    216+b³ - (b-6) (36+6b+b²) =

    =216+b³ - (b³-6³) =

    =216+b³-b³+6³=

    =216+216=432