Розкласти на множники многочлен: а квадрат-16

+4
Ответы (2)
  1. 24 февраля, 06:17
    0
    а квадрат-16 = (a-4) (a+4)
  2. 24 февраля, 09:10
    0
    а квадрат-16 = a^2 - 4^2 = (a-4) (a+4)