Обчислити за допомогою формул зведення:

соs (-11 П/6)

+5
Ответы (1)
  1. 1 мая, 02:23
    0
    Cos (-11pi/6) = cos (11pi/6) = cos (2pi-pi/6) = cos (pi/6) = √3/2