Разложите на множители: 5t+6 (1-t) (1+t)

+5
Ответы (1)
  1. 2 марта, 00:37
    0
    5t + 6 (1 - t) (1 + t) = 5t + 6 - 6t² = (3 - 2t) (3t + 2).