Разложите на множители: у^2 (2 у - 5) - 8 у + 20.

+3
Ответы (1)
  1. 26 октября, 21:42
    0
    Y^2 (2y-5) - 8y+20=y^2 (2y-5) - 4 (2y-5) = (y^2-4) (2y-5)