Упростите выражение:

а) 3 (8 а-4) + 6;

б) 11 с+5 (8-с) ;

в) 7 р-2 (3 р-1) ;

г) - 4 (3 а+2) + 8;

д) 2 (у-1) - 2 у+12;

ж) 3-17 а-11 (2 а-3) ;

з) 16+3 (2-3 у) + 8 у.

+2
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 12:01
    0
    А) 24a - 12+6=24a-6

    б) 11 с+40-5 с = 6 с+40

    в) 7 р-6 р+2=р+2

    г) - 12 а-8+8 = - 12 а

    д) 2 у-2-2 у+12=10

    ж) 3-17 а-22 а+33=36-39 а

    з) 16+6-9 у+8 у=22-у