1) tg 2x=ctg x

2) cos x=cos 2x-cos 3x

+1
Ответы (1)
  1. 9 ноября, 17:46
    0
    2) (cosx+co3x) - cos2x-0

    2cos2xcosx-cos2x-0

    cos2x (2cosx-1) = 0

    cos2x=0, 2x=π/2+πn, x=π/4+πn/2

    cosx=1/2, x = + - π/3+2πn

    1) 2tgx / (1-tg²x) = 1/tgx

    2tg²x=1-tg²x

    3tg²x=1

    tg²x=1/3

    tgx = + - 1/√3

    x = + - arctgx1/√3+πn