7 х=-14 х=

2 х=1 х=

10/х=5 х=

х/3=-5 х=

х * (-2) = 6 х=

-4*х=-12 х=

3 * (-х) = 1 х=

8 х=2 х=

-12 х=3 х=

+4
Ответы (2)
  1. 8 мая, 10:54
    0
    1. x=-2

    2. x=0,5

    3. x=0,5

    4. x=-15

    5. x=3

    6. x=3

    7. x=-3

    8. x=0,25

    9. x=-0,25
  2. 8 мая, 12:12
    0
    1. X = - 1/2

    2. X = 1/2

    3. X = 2

    4. - 15

    5. - 3

    6. 3

    7. - 1/3

    8. 2/8=1/4

    9. - 1/4