1) - 4 x+4=0

2) - 9x-22=0

3) - 16x+48=0

+1
Ответы (1)
  1. 31 июля, 14:31
    0
    1) - 4x=-4 x=1

    2) - 9x=-22 x=-2,4

    3) - 16x=-48 x=3