Y (5y+2x) - (x+y) ^2

при x=√11 y = √3

+1
Ответы (1)
  1. 15 декабря, 16:21
    0
    y (5y+2x) - (x+y) ^2

    5y^2+2xy-x^2-2xy+y^2

    4y^2-x^2

    4 (√11) ^2 - (√3) ^2=4*11-3=41