Разложите на множители х°2 - 2 ху + у°2 - 9 с°2

°=вторая степень

+2
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 20:40
    0
    x² - 2xy + y² - 9c² = (x-y) ² - (3c) ² = (x-y-3c) (x-y+3c)