37 - (х-16) + 1 (11 х-53) при х=-0,03

+4
Ответы (1)
  1. 10 января, 23:06
    0
    37 - (-0,03-6) + 1 (11 * (-0,03) * 53) = 37+6,03-17,49=25,54