Обчислыть значення виразу (2,3+0,07) ^0:1/3

+4
Ответы (2)
  1. 22 марта, 09:56
    0
    (2,3 + 0,07) ^0 : 1 / 3 = 1 : 1/3 = 3.
  2. 22 марта, 10:10
    0
    2.3+0.07=2.37

    2.37:0=1

    1:1/3=1*3/1=3