Сократить m^2 (^2-6m+9) / 5m (3-m) м=8 буду блогадарен

+4
Ответы (1)
  1. 28 декабря, 14:00
    0
    M² (m²-6m+9) / 5m (3-m) =

    m² (3-m) ²/5m (3-m) = m (3-m) / 5

    8 (3-8) / 5=-8